• Logowanie

Gabinet

Gabinet

ANNAYAH Anna Jaglińska-Kornacka, gabinet stomatologiczny, os. Zielony Romanów, Łódź


Gabinet stomatologiczny ANNAYAH powstał jako rozwinięcie praktyki stomatologicznej lek. stom. Anny Jaglińskiej-Kornackiej. Stanowi on odpowiedź na prośby pacjentów o umożliwienie umawiania wizyt poza placówkami LUXMEDu w Łodzi, w którym Anna Jaglińska-Kornacka oczywiście wciąż przyjmuje.

W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na dobro oraz komfort pacjenta. Ogólnie uważa się, że wizyta w gabinecie stomatologicznym to nieprzyjemne (o ile nie traumatyczne) przeżycie. Postanowiliśmy udowodnić, że wcale tak być nie musi. I nie jest! W ANNAYAH miło spędzą Państwo czas w oczekiwaniu na wizytę. Sama wizyta minie szybko oraz w przyjemnej atmosferze. Mogą o tym zaświadczyć opinie naszych pacjentów.

Anna Jaglińska-Kornacka jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie mieszka i pracuje. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie stomatologii, ze szczególnym naciskiem na stomatologię zachowawczą i protetykę. Jej filozofia pracy to połączenie zacięcia artystycznego (jakże ważnego w stomatologii), perfekcjonizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego przypadku.

Anna Jaglińska-Kornacka doskonaliła swoje umiejętności lekarza stomatologa na licznych kursach i szkoleniach, ale przede wszystkim przy fotelu dentystycznym. Zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów, tak by mogli cieszyć się pięknym uśmiechem każdego dnia.

 

Ząbki dzielące treść na stronie ANNAYAH

 

CENNIK

( obowiązuje od 1 kwietnia 2023 roku )

Badanie – 100 zł (bezpłatne przy innych usługach)
Fluoryzacja – 100 zł
Kompleksowe leczenie kanałowe z maszynowym oparcowaniem kanałów (bez znieczulenia i wypełnienia/odbudowy korony):
1 kanał – 550 zł
2 kanały – 650 zł
3 kanały – 850 zł
4 kanały – 950 zł
Korona licowana porcelaną - 850 zł
Korona pełnoceramiczna - 1500 zł
Korona z tlenku cyrkonu licowana porcelaną - 1500 zł
Opatrunek leczniczy – 200 zł
Piaskowanie – 200 zł
Polerowanie – 80 zł
Usunięcie kamienia – 200 zł
Wypełnienie – 250 zł
Wypełnienie glassjonomerowe - 250 zł
Wypełnienie zęba mlecznego – 200 zł
Usunięcie zęba - 250 zł
Usunięcie zęba mlecznego - 200 zł
Znieczulenie – 50 zł

UWAGA!
PROMOCJA :)
Kompleksowe czyszczenie zębów (scaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja) dostępne w cenie 270 zł

Cennik orientacyjny, wybranych zabiegów stomatologicznych, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.